O KLANACH Zwykłe klany żywiołowe:
 • Klan Wody
 • Klan Ognia
 • Klan Ziemi
 • Klan Powietrza
 Specjalne Klany:
 • Klan Everything

Do każdego z klanów należą wilki z poszczególnymi żywiołami, np. do Klanu Wody mogą dołączyć tylko wilki z żywiołem wody. I tak samo dzieje się z Klanem OgniaKlanem Ziemi i Klanem Powietrza. Natomiast w Klanie Everything mogą przebywać wszystkie wilki, niezależnie od żywiołu.


Krótkie opisy klanów :]
Klan Wody -  są to wilki na pozór miłe i przyjazne. Jednak są różni jak morze, raz spokojni a raz rozszaleli jak wody podczas sztormu. Trudno jest nawiązać z nimi sojusz, mają tendencje do tego, że zrywają sojusze (jak w przypadku Klanu Ziemi) lub wszczynają wojny.
Klan Ognia - Raczej nie trudno się domyślić, że członkom tego klanu bliżej jest do ognia piekielnego niż wilgotnej gleby czy zmiennego wiatru. Większość wilków w tym klanie jest wybuchowa, zgryźliwa i niezbyt przyjemna w obyciu. Oczywiście nie brakuje także tych o ciepłym i miękkim sercu, które pozwala im kochać świat w każdym możliwym aspekcie - jest to jednak zdecydowana mniejszość. Cierpliwość i wyrozumiałość to nie jest ich mocna strona. Są w gorącej wodzie kąpani i lubią dostawać od życia to czego chcą, a jeśli tego nie dostaną to chociażby walczyliby z samym diabłem wyrwą mu z pięści upragnioną rzecz lub może nawet i duszę.
Klan Ziemi - członkowie tego klanu są najcierpliwszymi z cierpliwych. Są to wilki, które są twarde i nie do złamania, zupełnie jak ich żywioł. Spokojna atmosfera tego otoczenia pozwala na relaks i ukojenie nerwów, o ile kiedykolwiek takie nastaną. Staramy się tutaj nie rozpoczynać wojen.
Klan Powietrza - Klan, który jest idealnym wyborem dla wilków pragnących oddać się w objęcia rześkim podmuchom wiatru, które szaleją na terytorium Klanu Powietrza. Jest to miejsce odizolowane od świata, gdzie każdy odnajdzie wewnętrzny spokój.
Klan Everything - w tym klanie każdy wilk, bez względu na żywioł, pochodzenie może znaleźć spokój, czuć się bezpiecznie. Dlatego, że w tym klanie nie ma jednego żywiołu, ów klan jest pokojowo nastawiony do innych klanów.Wojny między Klanami

Większość Klanów jest do siebie wrogo nastawiona. Niektóre toczą wojnę i jeśli jest tak w tym momencie, będzie to spisane w tej zakładce. Ogólnie, wojna trwa około 3 dni. Jeśli klan toczący wojnę jest w sojuszu z innym, sojusznik powinien mu pomóc. wojnę wygrywa klan, który napisze lepsze opowiadania. ;)

Obecne wojny 
brak.

Sojusze innych watah między Klanami

Sojusze klanów

brak, wszystko od nowa.

2 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Emmm....
  Sojusz?
  watahapiecu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń