KLAN OGNIA

Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia.

Darkness
Hierarchia: Samiec Alfa
Stanowisko: Jako alfa pełni wszystkie stanowiska po części.
Klan Ognia
Płeć: Basior
Wiek: 4 lata
Cechy: Dla większości istot jest szorstki i oschły. Jednak potrafi też być towarzyski oraz rozgadany. Wszystko zależy od tego jaki ma dzień i jaki ma humor. Jego samoocena jest na poziomie minusowym, więc pochwały rozbawiają go.
Aparycja: Przed przemianą pod wpływem mgły wyglądał zupełnie inaczej. Jego sierść była po części biała z czerwonymi znamionami. Po tak zwanej „przygodzie” z mgłą jego futro przybrało prawie w całości kolor głębokiej czerni, a pazury zaczęły świecić czerwoną aurą i znacznie się wydłużyły.
Żywioł: Ogień + Mrok
Moce: Powiązane z żywiołem, władanie demonami i zabijanie wzrokiem. Po przemianie do tej kategorii doszło panowanie nad magicznymi i paranormalnymi zjawiskami lub postaciami. Posiada bardzo wyostrzone zmysły. Potrafi także przemienić się w dowolne stworzenie (oprócz człowieka), ale zawsze będzie ono miało czarny kolor z czerwonymi oczami.
Partner: Szuka, ale i tak zapewne nikt go nie zechce.
Rodzina: Lepiej o tym nie mówić.
Historia: Wszystko wyjaśnione w opowiadaniach.
Właściciel: ~Filrandka~
Poszukiwania ;3


Illusion of an eternal being by Grypwolf
Lothien
Hierarchia: zwykły członek
Stanowisko: Wilk ze względu na swoje skrzydła, (co zdarza się rzadko jeśli chodzi o ten żywioł) wykonuje naprawdę sporo zadań, nawet, jeśli formalnie jest on obrońcą Alf.
Klan Ognia
Płeć: Basior
Wiek: 3 lata
Cechy: Lothien jest nieco skrytym w sobie, spokojnym basiorem. Pomimo swojego nieco odstraszającego wyglądu, oraz wręcz wojowniczej postury, raczej nie lubi konfliktów. Jest raczej przeciwieństwem standardów wśród ognistych wilków. Podczas gdy jego pobratymcy są agresywni i rządni krwi, oraz groźni jak prawdziwy pożar, on jest łagodny jak baranek. Nie lubi zabijać, ma nawet problem z tym, żeby zabić zwierzynę na polowaniu, a jednak robi to z jakimś tam bólem w sercu żeby tylko przeżyć. Chociaż sam nienawidzi kiedy ktoś mu pomaga, to w drugą stronę to coś zupełnie innego. Uwielbia nieść pomoc innym, szczególnie jeśli są to wilki z jego Klanu. Jednak Lothien jest taki, że nie miałby problemu z tym, żeby pomóc komuś z obcego Klanu, nawet jeśli w rzeczywistości te Klany by za sobą nie przepadały. Nie znaczy to, że basior ma zdradziecką naturę. O nie, nie, nie… nic z tych rzeczy. Ze świecą szukać drugiego tak wiernego i oddanego basiora jak ona. Jest również bardzo troskliwy, dlatego uwielbia opiekować się rannymi bądź też bronić słabszych. 
Aparycja: Lothien jest wysokim, postawnym basiorem o ciemnym kolorze sierści. Przez jego czerwonawe futro przebiega mnóstwo złotych wzorów, które zaczęły pojawiać się na jego ciele po ukończeniu drugiego roku życia. Kolejną rzeczą jaka go wyróżnia to niebieski kolor jego poduszek na łapach, oraz ''wnętrza''. Zarówno jego język, podniebienie jak i same wnętrzności i krew mają taki odcień. Jakby tego wszystkiego było jeszcze mało, ten złotooki basior posiada 6 łap, tak, dobrze przeczytaliście. Te 6 łap już wiele razy sprawiły, że wilk nieustannie spotykał się z określeniem ''mutant'', ''dziwoląg'' bądź też ''odmieniec''. Na całe szczęście, basior nauczył się maskować tę niedoskonałość, ale to już możecie doczytać w mocach. Jednym z największych atutów w jego wyglądzie są ogromne skrzydła, w brązowym kolorze. Wilk posiada również na początku każdej kończyny rządek zielonkawych piór, które zapewniają mu taką zwinność, że nawet wilki z Klanu Powietrza mogą mu pozazdrościć. Przy swoich uszach ma doczepiony sznurek ze złotymi koralikami. 
ŻywiołOgień
Moce: Powiązane z żywiołem + iluzja. Jako iż wilk normalnie posiada sześć łap, w wielu sytuacjach bywało to dla niego utrudnieniem, szczególnie jeśli chodziło o postrzeganie przez inne wilki. Dlatego Lothien za pomocą magii iluzji potrafi sprawiać wrażenie normalnego wilka. Potrafi również zmieniać otoczenie. 
Partner: Brak~
Rodzina
Historia: Lothien urodził się daleko stąd na terenach nieznanych w tych stronach. Jednak nie było to nic ciekawego, zwykła wataha która różniła się jedynie tym, że wilki stąd miały różne ‘’deformacje’’ dodatkowe ogony, pary oczu, łap… tutaj było to na porządku dziennym. Ale był też zwyczaj który mówił najzwyczajniej w świecie o tym, że jeśli jest dwóch a nawet i trzech braci (może być  ich więcej) najstarszy zostaje głową rodziny, natomiast drugi w kolejności musi opuścił watahę, żeby założyć własną rodzinę w innym miejscu. Pech chciał, że Lothien miał dwóch braci… i wszystko wyglądało super, ponieważ był trzeci w kolejności więc według tradycji, Lothien mógł zostać. Niestety tydzień przed wymarszem, jego starszy brat umarł co spowodowało, że wilk przesunął się na drugie miejsce i to on musiał upuścić swój dom. Jednak od tego czasu trochę już minęło, więc basior nie tęskni już za domem tak bardzo, jak tęsknił dawniej.
Właściciel: Horo


Aron - Szaman - Starszy, osiwiały wilk. Ma puste oczy, zamglone źrenice. Pustelnik. Przechadza się przygarbiony kulejąc po ciemniejszych częściach lasu. Nie da się z nim porozmawiać oraz ucieka słysząc najcichsze słowo lub kiedy spróbujesz się do niego zbliżyć.

Headless - Emerytowany przywódca wojowników - Wysoki, dobrze zbudowany basior. Ma krótką sierść, która w niektórych miejscach zaczęła już siwieć. Posiada masę blizn i jest doświadczony w walce. Uwielbia wojnę i najlepiej biłby się ze wszystkimi. Trenuje w okolicach portu i z chęcią udziela lekcji innym.

Lorraine - Opiekunka do szczeniąt - Niska wadera z jasną sierścią o złotym połysku. Bardzo towarzyska i rozgadana. Uwielbia opiekować się innymi. Przeważnie przesiaduje w swojej jaskini lub pałęta się po innych klanach szukając towarzystwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz