PARY I RODZINAPary
Będą tu wszystkie pary. Jak zdobyć partnera/kę? Przy każdym wilku napisany jest właściciel, napisz do niego na howrse i zapytaj, czy wasze wilki mogą być razem. Potem napiszcie opowiadanie (o tym, jak staliście się parą. Może być kilka opowiadań) i poinformujcie mnie o tym.Ciąża
Twoja wilczyca jest w ciąży? Jej imię będzie widoczne tutaj, tak samo jak informacje, takie jak kto będzie ojcem i kiedy poród. Aby zajść w ciążę, trzeba mieć partnera. Ciąża trwa siedem dni, ósmego rodzą się maluchy. Może się ich urodzić  maksymalnie cztery. W ciążę wadera może zajść po pięciu dniach partnerstwa. W czasie ciąży trzeba wysłać formularze na maluszki, a one znajdują w zakładce z formularzami.


Potomstwo 
Urodziły wam się szczeniaki? Tutaj zobaczysz swoje i potomstwo innych! Wilk stanie się dorosły w ciągu 2 miesięcy. Trzeba potem wysłać Alfie klanu cały gotowy formularz. Wtedy jego imię zniknie stąd i będzie w zakładce jednego z klanów. Pamiętajcie, że jeden wilk może mieć jednego właściciela. Jeśli urodzą się wam szczeniaki musicie między sobą uzgodnić, kto będzie właścicielem którego wilczka.

---

3 komentarze:

  1. Aha, i tak od razu po ślubie można mieć szczeniaki, tak? Yhy... ;-;

    OdpowiedzUsuń